INTENCJE
MSZALNE 25 III - 1 IV
2024
PONIEDZIAŁEK
25 III
7:00
+ LUCYNĘ SKRABUCHA 3R. Z SKRABUCHÓW
7:30 + STANISŁAWA PIETRASZEKA 7DZ. (RODZINA)
|
WTOREK 26 III
7:00
+ HELENĘ PELAK R.
8:00 UBIERANIE GROBU
PANA JEZUSA
|
ŚRODA 27 III
7:00
+ JANA SKRABUCHĘ R.
17:00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
WIELKI
CZWARTEK 28
III
18:00
MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ – USTANOWIENIE SAKRAMENTU EUCHARYSTII I
KAPŁAŃSTWA
DZ-BŁ. ZA 30 LAT KAPŁAŃSTWA KS. PROBOSZCZA ADAMA I KS. CZESŁAWA W
ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ
DZ-BŁ. W ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH KS. JÓZEFA MACIĄGA
PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO CIEMNICY ADORACJA
|
WIELKI
PIĄTEK 29
III
17:30
DROGA KRZYŻOWA.
18:00 LITURGIA NA CZEŚĆ MĘKI PAŃSKIEJ – ADORACJA KRZYŻA - PRZENIESIENIE
NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO GROBU PANA JEZUSA, ADORACJA
|
WIELKA
SOBOTA 30
III
POŚWIĘCENIE
POKARMÓW W KOŚCIELE: 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00
18:00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ W WIELKĄ NOC, ADORACJA
|
NIEDZIELA
ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31 III
6:00
REZUREKCJA ZA PARAFIAN.
9:00 + JANA, IRENĘ, HELENĘ, JÓZEFA, FRANCISZEKA, TEOFILĘ, JÓZEF Z
PELAKÓW, SKRABUCHÓW, BANACHÓW, ŚLIWKÓW
10:30 + TADEUSZA BEDNARĘ Z BEDNARÓW
12:00 + TADEUSZA KUŚMIERZ R. MARIANNĘ, ANTONIEGO Z PELAKÓW
|
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1 IV - TACA NA KUL
7:30
+ CELINĘ NAGAJEK-KWIETNIEWSKĄ 10R. FELIKSĘ IGNACEGO Z POLESZAKÓW
9:00 + ZYGMUNTA 18R. Z JANCZRKÓW ,CHMIELIKÓW, JANKOWSKICH, STĘPNIÓW
10:30 + WANDĘ R. JANA, RYSZARDA, Z JANIKÓW
12:00 + TEODORĘ IM, JANUSZA EXNER
(CHRZEST
ROZALIA RUCKA)
(CHRZEST
LILIANA FIELD)
|
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 30 III 13:30
OBROKI
PRZY SZOSIE
INTENCJE
MSZALNE 18 III - 24 III
2024
PONIEDZIAŁEK
18 III
7:00
+ JAN 8R. STANISŁAWA(K) ANIELA, WOJCIECH Z MARCÓW
|
WTOREK 19 III
9:00
+ MSZA ŚW.ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH JÓZEFÓW
17:00 + JOZEF R. WOJCIECH,WŁADYSŁAWA Z PAWKÓW, AUGUSTYNIAKÓW
|
ŚRODA 20 III
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 21
III REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE
10:00
+ JOZEF MAKOWIECKI
12:00 + GRABOWSKI ANDRZEJ 3R. (CÓRKA AGNIESZKA)
17:00 + JERZY KUŚMIERZ (MIKOŁAJ STANISŁAWEK)
|
PIĄTEK 22
III REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE
10:00
+ SABINA BEDNARA (K.G.W. WILKOŁAZ DOLNY)
12:00 + ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE 12:00 + JÓZEF, TEOFILA(K),
JAN,EMILIA, STANISŁAW, MARIANNA, ZYGMUNT, ZOFIA Z GORAJKÓW, SERAFINÓW,
MACIĄGÓW
17:00 NOWENNA DO ŚW. RITY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
18:00 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI WILKOŁAZA. POCZĄTEK W KOŚCIELE-
ZAKOŃCZENIE PRZY POMNIKU JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA
|
SOBOTA 23
III - DZIEŃ SPOWIEDZI -
ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
9:00
SPOWIEDŹ
10:00 + SABINA BEDNARA (R. GAŁATÓW I KUNÓW)
11:00 SPOWIEDŹ
12:00 + STANISŁAW PAWŁOWSKI 7R. (ŻONA Z RODZ.)
16:00 SPOWIEDŹ
17:00 + MARIAN CHRZANOWSKI 11R. ANIELA, FRANCISZEK Z CHRZANOWSKICH
|
NIEDZIELA
PALMOWA 24 III BŁ. PALM. (PUSZKA NA JAŁMUŻNĘ WIELKOPOSTNĄ)
7:30
+ WERONIKA, WŁADYSŁAW, EUGENIUSZ, STANISŁAW Z KRZYSZTONIÓW I RYCERZÓW
9:00 + JAN ŚCIEGIENNY 3R. CZESŁAWA, JÓZEF Z ZARZECZNYCH, MARIANNA,
JÓZEF ŚCIEGIENNY
10:30 + JAN BARTNIK. GORZKIE
ŻALE
12:00
ZA PARAFIAN
|
REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE 21 - 23 III
21 III CZWARTEK
10:00
MSZA ŚW. Z NAUKĄ
12:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
17:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
22 III PIĄTEK
10:00
MSZA ŚW. Z NAUKĄ
12:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
17:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
18:00 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI WILKOŁAZA
23 III SOBOTA DZIEŃ
SPOWIEDZI - ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
9:00
SPOWIEDŹ
10:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
11:00 SPOWIEDŹ
12:00 MSZA ŚW.Z
NAUKĄ
16:00
SPOWIEDŹ
17:00 MSZA ŚW Z NAUKĄ
INTENCJE
MSZALNE 11 III - 17 III
2024
PONIEDZIAŁEK 11 III
7:00
+ JAN, MARIANNA R. WRONKÓW
|
WTOREK 12 III
7:00
+ KATARZYNA GÓRECZNA
|
ŚRODA 13 III
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 14
III
7:00
+ JÓZEF PELAK R.
7:30 + TEODOR BARTNIK 2R.
|
PIĄTEK 15 III
7:00
+ JANINA SAMOLEJ R.
17:00 DROGA
KRZYŻOWA
+FRANCISZEK, ANTONINA Z LEZIAKÓW I WRONKÓW
+JANINA R. EDWARD, BALBINA, JERZY Z LATOSÓW I TURKOWSKICH
|
SOBOTA 16 III
17:00
+ PATRYK WNUCZEK (RODZICE)
17:30 + JOANNA PISARCZYK (R. KOZAKÓW) – FORMULARZ MSZY ŚW. NIEDZIELNY
|
NIEDZIELA
17 III - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30
+ ZBIGNIEW BARAN IM. (RODZICE)
9:00 MSZA ŚW. ZBIOROWA.
10:30 + JAN R. ANTONINA, FRANCISZEK, TADEUSZ Z SIEDLECKICH, GORZKIE
ŻALE
12:00
ZA PARAFIAN
|
REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE 21 - 23 III
21 III CZWARTEK
10:00
MSZA ŚW. Z NAUKĄ
12:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
17:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
22 III PIĄTEK
10:00
MSZA ŚW. Z NAUKĄ
12:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
17:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
18:00 DROGA KRZYŻOWA ULICAMI WILKOŁAZA
23 III SOBOTA DZIEŃ
SPOWIEDZI - ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI
9:00
SPOWIEDŹ
10:00 MSZA ŚW. Z NAUKĄ
11:00 SPOWIEDŹ
12:00 MSZA ŚW.Z NAUKĄ
16:00
SPOWIEDŹ
17:00 MSZA ŚW Z NAUKĄ
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 16 III 8:30
WILKOŁAZ
PIERWSZY 161-180
INTENCJE
MSZALNE 4 III - 10 III
2024
PONIEDZIAŁEK
4 III ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA
7:00
+ HELENA 32R. ANTONI Z CHRZANOWSKICH I JANCZARKÓW (DZIECI)
7:30 + URSZULA BEDNARCZYK R.ŚM. (MĄŻ)
|
WTOREK 5 III
7:00
+ EUGENIUSZ 43R. Z RAPÓW, WÓJTOWICZÓW, DANIELÓW
|
ŚRODA 6 III
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 7
III
PIĄTEK 8 III
7:00
+ ZENONA (K) R. EDWARD RZUCIDŁO, JAN, BALBINA
Z ROZENBANGIERÓW
17:00 DROGA KRZYŻOWA
+ JÓZEF, JADWIGA Z WIERZCHOWSKICH, ANNA, JAN, MARIANNA, STANISŁAW Z
MROCZKOW, RAKÓW (WNUCZKA)
+ STEFAN KOWALCZYK R. KRZYSZTOF KOWALCZYK R.
|
SOBOTA
9 III
17:00
+ HELENA 23R. EDWARD Z FURMAGÓW
17:30 DZ-BŁ. DLA MAŁGORZATY, GRZEGORZA, KRYSTYNY Z RACJI URODZIN. –
FORMULARZ MSZY ŚW. NIEDZIELNY.
|
NIEDZIELA
10 III - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30
+ ANTONI PARTYKA R. MARIANNA Z PARTYKÓW I GOŁOSIÓW
9:00 + DOMINIK 37R. LUCYNA, AGNIESZKA, FRANCISZEK, TADEUSZ
Z PIZONIÓW
10:30 + JANUSZ RACHWAŁ 4R. GORZKIE
ŻALE
12:00
ZA PARAFIAN.
|
REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE 21 - 23 III
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 9 III 8:30
WILKOŁAZ
PIERWSZY 141-160
INTENCJE
MSZALNE 26 II - 3 III
2024
PONIEDZIAŁEK 26 II
7:00
+ JAN WNUCZEK 27R. (SYN Z RODZ.)
|
WTOREK 27 II
7:00
+ JAN STĘPIEŃ Z STĘPNIÓW (JAN STĘPIEŃ)
7:30 + ZOFIA MAZURKIEWICZ 30DZ.
|
ŚRODA 28 II
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA
ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 29
II
7:00
+ JERZY KUŚMIERZ (RODZ.)
|
PIĄTEK 1 III
PIERWSZY MIESIĄCA
7:00
+ BOGUSŁAW SAPIELAK 1R.
7:30 + ZYGMUNT WRONKA 30DZ.
16:30 SPOWIEDŹ PIERWSZOPIĄTKOWA
17:00 DROGA KRZYŻOWA
+STANISŁAW KURCZAK 13R. KAZIMIERA MAZUR IM.
|
SOBOTA 2 III
PIERWSZA MIESIĄCA
17:00
+ EUGENIUSZ KUNA R. LUCYNA.
17:30 + JANUSZ LATOS 14R. Z LATOSÓW, CZESŁAW RACHWAŁ
–FORMULARZ MSZY ŚW. NIEDZIELNY
|
NIEDZIELA
3 III - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU,
ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH
7:30
+ HELENA WRONKA IM. R.
9:00 + MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA
10:30 + JAKUB GOŁĘBIOWSKI I MARIANNA.GORZKIE ŻALE
12:00 ZA PARAFIAN. ZA OJCZYZNĘ WIERNĄ BOGU, KRZYŻOWI I EWANGELII
|
REKOLEKCJE
WIELKOPOSTNE
21- 23 III
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 2 III 8:30
WILKOŁAZ
PIERWSZY 121-140
INTENCJE
MSZALNE 19 II - 25 II
2024
PONIEDZIAŁEK
19 II
7:00
+ IRENA MULAWKA (JOLANTA PAWŁOWSKA)
|
WTOREK 20 II
7:00
+ MARIANNA REJNIAK 6R.
|
ŚRODA 21 II
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 22
II
7:00
+ KAZIMIERA, KAZIMIERZ Z KOŁTUNÓW, JAN, WERONIKA Z STRUSKICH
17:00 NOWENNA DO ŚW. RITY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
PIĄTEK 23 II
17:00
DROGA KRZYŻOWA
O NAWRÓCENIE I POWRÓT DO BOGA DLA CÓRKI (MATKA)
+ KAZIMIERZ WNUCZEK, ANDRZEJ WAJRAK Z WNUCZKÓW, PARTYKÓW, RACHWAŁÓW
|
SOBOTA 24 II
17:00
+ JAN BARTNIK
17:30 + MARIAN BOREK 30DZ. –FORMULARZ MSZY ŚW. NIEDZIELNY
|
NIEDZIELA
25 II - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, TACA NA SEMINARIUM DUCHOWNE,
PUSZKA NA "AD GENTES"
7:30
+ JAN, IRENA, HELENA, JÓZEF, FRANCISZEK, TEOFILA, JÓZEF
Z PELAKÓW, SKRABUCHÓW, BANACHÓW I ŚLIWKÓW
9:00 + TADEUSZ R. JANINA Z PAWŁOWSKICH
10:30 + JAN, ANDRZEJ, MARIANNA, ANTONI, JÓZEF, WŁADYSŁAW, CZESŁAW,
ZOFIA, ZOFIA, KRYSTYNA Z WOLOSÓW, ZAJĄCÓW
GORZKIE
ŻALE
12:00 ZA PARAFIAN
|
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 24 II 8:30
WILKOŁAZ
PIERWSZY 101-120
INTENCJE
MSZALNE 12 II - 18 II
2024
PONIEDZIAŁEK
12 II
WTOREK 13 II
7:00
+ HELENA CHOIŃSKA 33R. HIPOLIT, ANDRZEJ Z CHOIŃSKICH I KOŁTUNÓW
|
ŚRODA POPIELCOWA 14 II - POST ŚCISŁY
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 15
II
7:00
+ STANISŁAWA, JAN, EUGENIUSZ, MARIANNA-ALINA, KATARZYNA, ROZALIA, ADAM,
FILIP Z CHMIELÓW, MARCÓW
|
PIĄTEK 16 II
17:00
DROGA KRZYŻOWA
+WANDA WOŹNIAK 10R. STANISŁAW WOŹNIAK
|
SOBOTA 17 II
17:00
+ ZOFIA 22R. JAKUB, AGNIESZKA, JAN, STANISŁAW, SYLWIA Z SOKOŁOWSKICH,
MARIANNA, ANTONI Z KAWECKICH
17:30 + STANISŁAW SAWECKI 30DZ
|
NIEDZIELA
18 II - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30
+ HENRYK PUDŁO
9:00 + MSZA ŚW. ZBIOROWA
10:30 + GENOWEFA PELAK R. (CÓRKA Z RODZ.)
GORZKIE ŻALE
12:00 ZA PARAFIAN
|
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 17 II 8:00
WILKOŁAZ
PIERWSZY 81-100
INTENCJE
MSZALNE 5 II - 11 II
2024
PONIEDZIAŁEK
5 II ŚW. AGATY POŚWIĘCENIE SOLI,
CHLEBA I WODY
7:00
+ TERESA BORECKA(BARBARA I JANUSZ KOZŁOWSKI)
7:30 + IRENA MULAWKA 30DZ
|
WTOREK 6 II
7:00
+ ANIELA 6R. JAN Z KUŚMIERZÓW, JÓZEF, JAN, STANISŁAW
Z KOŁTUNÓW
7:30 + JAN R. GENOWEFA, ZBIGNIEW Z BARANÓW I MARCÓW
|
ŚRODA 7 II
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 8
II
7:00
+ ZA DUSZE W CZYŚĆU CIERPIĄCE
|
PIĄTEK 9 II
7:00
+ IRENA MULAWKA (ZOFIA SKRABUCHA)
7:30 + TEKLA PELAK R. (PRAWNUK)
|
SOBOTA 10 II
17:00
+ MARIANNA 2R. Z JANCZARKÓW, CHMIELIKÓW, MACIĄGÓW, WNUCZKÓW
17:30 + JÓZEF, EDWARD SKRABUCHA
|
NIEDZIELA
11 II ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO, PUSZKA NA FUNDUSZ WSCHODNI
7:30
+ MARIANNA,JÓZEF Z WNUCZKÓW
9:00 + TADEUSZ PIZOŃ 4R.
10:30 + STANISŁAW JANIK R. JANINA, JERZY, ZBIGNIEW Z JANIKÓW
12:00 ZA PARAFIAN, SAKRAMENT
NAMASZCZENIA CHORYCH
|
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 10 II 8:00
WILKOŁAZ
PIERWSZY 61-80
INTENCJE
MSZALNE 29 I - 4 II
2024
PONIEDZIAŁEK
29 I
7:00
+ JANINA CIOŁEK R. TADEUSZ
|
WTOREK 30 I
7:00
+ EDWARD RZUCIDŁO R. ZENONA(K) JÓZEF, KATARZYNA Z RZUCIDŁÓW
|
ŚRODA 31 I
17:00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY I MSZA ŚW. ZBIOROWA
|
CZWARTEK 1
II PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA - MODLITWA O POWOŁANIA
7:00
+ GENOWEFA PIEKARZ 36R. EDWARD Z PIEKARZÓW I JACHÓW
|
PIĄTEK 2 II
ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO - M.B. GROMNICZNEJ, PIERWSZY PIĄTEK
MIESIĄCA, POŚWIĘCENIE GROMNIC, DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO, TACA NA
ZAKONY KONTEMPLACYJNE
9:00
+ JÓZEF, TEOFILA,
ZYGMUNT, ZOFIA, JAN, EMILIA, JÓZEF, STANISŁAW, MARIANNA Z GORAJKÓW,
SERAFINÓW, MACIĄGÓW, LUŻYŃSKICH
9:00 + MARIUSZ WINIARSKI 30 DZ.
16:30 SPOWIEDŹ PIERWSZOPIĄTKOWA
17:00 + EUGENIA 16R.JÓZEF, WIKTORIA, JÓZEF, MARIANNA, JAKUB Z BANACHÓW
I JANKOWSKICH (LITANIA DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA)
|
SOBOTA 3 II PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
17:00
+ BRONISŁAWA, JAN Z DREWNIAKÓW (LITANIA DO MATKI BOŻEJ)
17:30 + BOLESŁAW SMOLAK 31R. DANUTA SMOLAK 2R. (CÓRKA BARBARA Z RODZINĄ)
|
NIEDZIELA
V ZWYKŁA 4 II - PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA, ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU, ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH
7:30
+ JAN, EMILIA, JÓZEF Z SERAFINÓW
9:00 + ZBIOROWA
10:30 + JAN BARTNIK 3R. (ŻONA)
12:00 ZA PARAFIAN, ZA OJCZYZNĘ WIERNĄ BOGU KRZYŻOWI I EWANGELII
|
SPRZĄTANIE
KOŚCIOŁA SOBOTA 3 II 8:00
WILKOŁAZ
PIERWSZY 31-60
|